Naslov: Factory balls
Opis: Cilj je od loptice napraviti ono što je prikazano na kutiji.
Npr. 1 nivo: na kutiji je nacrtana narančasta loptica s crnom crtom u sredini. Uzmi lopticu iz bubnja i odvuci je (mišem) do kante s narančastom bojom a onda ju odvuci
Odigrao/la: 5,154
Dodano: 2 Februar 2009
Bio vrijedan: admino
Factory balls 2
Cilj igrice je od loptice napraviti ono što je prikazano na kutiji. Igrica se igra sa mišem.
Ukoliko želiš upisati rezultat na kraju igrice idi na Submit score.
Blockies
Blockies zarazna puzle igrica zadatak je klikat na tri i više kockica a manje od toga smrzava kocku.
Sa desne strane imate extra oružja koja se mogu koristiti kad zagusti.
Igrica se igra sa mišem a rezultat se upisuje nakraju na dugme SUBMIT SCORE i zatim YES.
Bricks Breaking Hex
Cilj igrice je da nakraju neostane niti jedan šeterokut možeš imati ukupno 5 takvih grešaka a nakon toga igra je gotova.
Znači klikaj do zadnje najmanje dvije.
Igrica automatski upisuje rezultat na kraju
Smile igrica
Smile da tako je d i nek ostane tako što duže da smajli ostane sretan.Kad počnu mjenjati razpoloženje klikajte na njih da ostanu sretni.
Zadnji smajli koji ostane donosi i najviše poena zato snjim pažljivo
Bubble Bound
Baloni opet ali ovdje ima i vrijeme za koje se treba završit nivo i što se dalje igra igrica početni oblici su teži.
Balone razbijaj u većim skupinam jer to donosi i više poena.
Igrica se igra sa strelicama za smjer i tipka SPACE je pucanje a rezultat možeš upisati nakraju na dugme SUBMIT.