Naslov: Bmx Master
Opis: Izvodi trikove sa bmx biciklom sa tipkama od 1 do 8 sa strelicama se krećeš gore dolje sa tipkom SPACE mjenjaš pravac a sa strelicama lijevo desno održavaš ravnotežu.Rezultat možeš upisati na dugme END na kraju nivoa.
Odigrao/la: 9,145
Dodano: 14 Avgust 2009
Bio vrijedan: admino
Rukomet SP Hrvatska
Igraš Svjetsko rukometno prvenstvo u Hrvatskoj izvodeći sedmerce. Izaberi jednu od 24 reprezentacije i osvoji naslov svjetskog prvaka!
Igra ima dvije faze - obranu i napad.
NAPAD: Za pogodak treba pritisnuti lijevu tipku miša kad se poklopi smjer zelene
Straight 8 baller
Jedna runda bilijara a cilj igrice je iz što manje poteza ubacit svih 8 kugli.
Igrica se igra sa mišem a pobjednik je onaj ko ubaci kugle iz najmanje poteza.
Rezultat igrice se upisuje nakraju na dugme SUBMIT.
Holmenkollen Ski Jump
Ovo je neki leteći finac, skoči što dalje snjim iz tri pokušaja i naravno pazi na stil doskok i ostalo za što bolje ocijene što donosi više bodova.
Kod ove sportske igrice upravljanje je sa strelicama za balans i tipkom SPACE za doskok.
Soccer Ball
Pucanje penala na turnirski način.
Prvo odaberi momčad sa kojom želiš da igriš i strataš.
Sami penali se izvode da prvo klikneš na smjer zatim na felš i na kraju na jačinu udarca.
Snooker
Skraćena verzija Snooker igrice sa samo jednom crvenom lopticom i svim bonus lopticama.Pravila snukera su prvo ubaciš čisto crvenu pa onda biraš bunus lopticu.Igrica se igra sa mišem i upisuje rezultat.