Igrice Balkaneros

IGRICE BALKANEROS

VIDEOTEKA

MP3 MUZIČKE RAZGLEDNICE

Igrice kojima pored naslova piše Takmičenje mogu upisivat postignuti rezultat.
Igrice nekada na kraju igre same upisuju rezultat ali ima i takvih na kojima je potrebno pritisnut dugme SUBMIT ili SUBMIT SCORE
Samo članovi mogu upisivati rezultat i zato registrirajte se ako želite upisivati rezultat.

Registracija traje samo par sekundi i netraži potvrdu na E-mail.
mario18
je šampion u Mad Monday
sa rezultatom 402,965.0
Svi rezultati
Logiraj se da možeš upisat svoj rezultat!

Balkaneros > Akcione > Mad Monday

Get Flash to see this player.

podjeli

Fajl info::

Naslov: Mad Monday
Opis: Takmičenje Ludi ponedjeljak jurnajava pucanje po sve i gaženje pješaka je upravo cilj ove igrice. Igrica se igra sa strelicama za kretanje i tipkom A za pucanje. Skupljaj bonus koji se ponekad pojavljuju a rezultat možeš upisati nakon što nastradaš i izabereš dugme NO za prekid igre i zatim SUBMIT.
Odigrao/la: 1,242
Dodano: 15 Oktobar 2009
Bio vrijedan: admino
Ocijeni: 2.50 2.50 2.50 2.50 2.50
Full screen Uključi full screen Reci prijatelju Reci prijatelju
Prijavi fajl koji nefercera Pijavi fajl neradi

Komentari:

Ostavi komentar:


Stavi ovaj fajl na svoj website ili blog:

Povezani fajlovi:

Batman Mystery of Batwoman
Batman Mystery of Batwoman
Batman igrica :Krećeš sa kursorima, udaraš s CTRL tipkom, a SPACE tipka na mjestima gdje se nemožeš popet "uključuje" bat-uže. Igra ima dosta faza
Alex in Danger
Alex in Danger
Igra se sa strelicama a SPACE je pucanje na putu sakupljaš municiju i energiju
The Soldier
The Soldier
Takmičenje Ulična borba u ovo nekad popularnoj igrici sada u flash izdanju.Akcija se svodi preživi nivo i skupi sve više bonus zlatnih kovanica.Igrica se igra sa kursorima za kretanje,skakanje i puzanje a tipka SPACE je pucanje.
Tank Defense 2
Tank Defense 2
Takmičenje Jedan tenk protiv puno neprijateljskih.Upravljaš tenkom sa mišem za smjer i lijevom tipkom miša za pucanje ako je držiš pucat će automatski.Zarađuješ poene ali i novac tako da nakraju levela možeš kupit razne nadogranje za tenk.
ChooChoo
ChooChoo
Takmičenje Brani svoj vlak krećeš se sa tipkama W i S a pucaš sa mišem.Ako skupiš dovoljno novac možeš kupovat dodatna oružja