Naslov: Emperors runaway chart
Opis: Igraš sa Kuzco-m i probaj skupit što veće bogatstvo i pri tome igru ti otežava Yzma kojeg trebaš da nadmudriš u igri.
Obrati pažnju na kapije koje trebaš otvarati to radiš sa tipkom SPACE i a strelicom dolje silaziš na doljnju a gore na gornju platformu.
Rezultat ove arkadne igrice upisuješ na dugme SUbmit SCORE.
Odigrao/la: 5,053
Dodano: 20 Oktobar 2009
Bio vrijedan: admino
Quibe Land
Skakanje tipka GORE , napad tipka DOLJE kretanje kroz igricu tipke LIJEVO i DESNO na kraju svakog nivoa ima gazda.
Frizzle Fraz
Upiši svoje ime da pokreneš igricu. Igra se sa kursorima a tipka Space je skakanje.
Tarzan
Skupljaj dijamante po džungli i pazi na vrijeme.Igra se sa kursorima a dugme Space je skok. Nije laka igrica za igranje kako izgleda.
Black Breaks Treasure Cove
Cilj igrice je preći po cijeloj karti sa pticom dodo a da nepogineš.Igrica se igra sa strelicama za kretanje i za skakanje i imaš opciju flight koju koristi pametno jer se troši.Skupljaj voće i otvara skrinje jer to donosi više bodova i bunus.Igrica upisuje rezultat na kraju igrice pritiskom na dugme HIGHTSCORE.
Star Beacons
U startu igrice imaš samo 10 loptica raščisti zvijezde i postigneš ako je moguće bonus od 10.000 iz jednog udarca.Zadnja zvijezda donosi Jackpot